Dvojdielne plavky

Dvojdielne plavky vždy vyberajte podľa veľkosti svojich pŕs. V ponuke máme rôzne strihové riešenia. Pre väčšie prsia odporúčame nevystužené dvojdielne h plavky strih 278, 78 a jeho alternatívy. Tieto plavky obsahujú aj bočnú kosticu.

vystužené plavky
Z vystužených plaviek je pre väčšie prsia vhodný košíček v strihu T – 90, 290, 590. Jedná sa o šitý molitanový košíček, obalený plavkovinou. Stred týchto košíčkov je taktiež vyšší a preto lepšie udrží väčšie prsia.

V prípade že máte záujem o trojuholníkové plavky, nájdete výber z rôznych strihov od pevných lisovaných košíčkov po odnímateľné košíky. Pri odnímateľných košíčkoch majú plavky z vnútornej strany otvor, cez ktorý  možete vypchávku – košíček dovnútra vložiť, či vytiahnuť. Plavky z vnútornej strany sú podšité podkladovou látkou ktorá vyhovuje norme OEKO TEX, je certifikovaná a vyhovuje hygienickým normám.

Obľúbený strih s vnútorným mäkkým košíčkom bez švu, ktorý je veľmi príjemný na nosenie. V ponuke máme aj push up košíčky a rovnako aj double push up – dvojitý push up pre malé prsia. Taktiež máme v ponuke aj plavky bande – balkonetový strih s vnútorným pevným košíčkom, alebo s odnímateľným košíčkom, ktorý jednoducho vytiahnete ak je to pre vás pohodlnejšie.

Ak máte radi tankíny, aj tie máme v ponuke.  Všetky košíčkové aj nevystužené plavky okrem trojuholníkových majú na ramienkach posunovače, ktoré umožňujú nastavenie potrebnej dĺžky. Každá žena má inú anatómiu pŕs, preto najskôr musí nájsť svoje obľúbené strihové riešenie, ktoré jej pekne sadne a pohodlne sa nosí.

Väčšina našich plavkových nohavičiek je v klasickom strihu. To znamená, že majú širší bok, s každým ďalším veľkostným číslom sa postupne zväčšujú. Všetky sú taktiež podšité minimálne v krokovej časti podkladovou látkou spĺňajúcou hygienické normy. Ďalším typom nohavičiek ktoré máme v ponuke k niektorým modelom podprseniek sú bedrové nohavičky. Tieto nohavičky majú úzky bočný diel a sú celkovo nižšie. V ponuke máme aj iné typy nohavičiek ako brazilky, vysoké k pupku, so šnúrkou na bočnom či prednom diely. Nech sa Vám naše plavky dobre nosia! výrobca IKAB. Vyrobené na Slovensku

Zobraziť:14/9/All/
Filter

Zobrazených 1–14 z 153 výsledkov

Loading Loading...

All products loaded